לעבור לתוכן


פיתוח קניונים מרכזים מסחרים ומיזמים קמעונאיים
ניהול קניונים ומרכזים מסחריים

 

logo uvalim

ניהול קניונים ומרכזים מסחרייםעקרונות שיטת הניהול של יובלים


רקע יובלים


ליובלים ניסיון רב בניהול קניונים ומרכזים מסחריים מסוגים וגדלים שונים, החל מפרויקטים חדשים הכוללים מערכות חדשות וחדישות ודיירים ברמה גבוהה ואיכותית ועד לפרויקטים ישנים ופחות מוצלחים. ניסיוננו הרב הינו פרי עבודה מוצלחת בעשרות פרויקטים בישראל ובעולם ברמות תפעול מורכבות שבמריבתם מרכיב ההשבחה הינו מוכח ומוצלח.

ניסיונה הרב והמגוון של יובלים בניהול פרויקטים מסוגים שונים ברמות קושי שונות ומגוונות הופכים אותה לאחת מחברות הניהול המובילות בישראל.

צוות הניהול בחברה הינו מן הצוותים המובילים בישראל בתחום ניהול הקניונים ומרכזי המסחר וצבור בידו ניסיון וידי רב המאגד: ניסיון תפעולי רב, הבנה קמעונאית מעמיקה, ניסיון מוכח בניהול תקציבים דינמיים ( ולא שבלונים ) ראיה רב מערכתית מוכחת, יכולת משפטית מן המובילות בישראל כל אלו ויותר משמשים אותנו במעורבות מלאה בפיתוח טוב ויציב של מרכזי מסחר וקומפלקסים מעורבים.

שילוב הניסיון הרב של החברה והתמחותה ובשילוב של תרבות עסקית אחרת מבטיחה רציפות בניהול מקצועי אורך טווח לרווחת יזמי הפרויקט ובמתן שקט נפשי.


שיטת ניהול הפרויקטים


החברה איננה מאמינה בקבלת פרויקטים לניהול בשיטת הסרט הנע, ולכן גם לא לוקחת כל פרויקט שצץ על מנת להגדיל את "צבר" הפרויקטים שבידה כאחד מתוך רשימה והשמת מנהל ובשליטה על הפרויקט באם בכלל בשיטת השלט הרחוק.

אנו מעורבים בניהול הפרויקטים שלנו ברמה המעשית. האחריות וניהול הפרויקט ומנהליו נעשת באופן ישיר וצמוד על ידי צוות הניהול הבכיר של החברה מתוך הכרה להבאת ניהול איכותי, מוקפד ובעיקר מעשי. אנו גם מאמינים שאסור לנהל פרויקטים על בסיס של "עלות +" לחברת הניהול.

שיטה זו של ניהול מעמידה את חברת הניהול במצב של ניגוד אינטרסים מול היזם ובסופו של יום פוגעת בפרויקט עצמו וביזם. ניגוד האינטרסים של שיטה זו עובר לאורך כל פעולות הניהול של חברת הניהול, החל מרמת המנהל המקומי הממונה על ידי חברת הניהול ועד לשמירה על רמת הוצאות נמוכה עד כמה שניתן. בהתאם לאמונתה זו אנו מסכמים על סכום אחיד וקבוע כדמי ניהול לניהול כל פרויקט, כאשר כל יתר ההוצאות נקבעות במשותף ביננו ובין חברת הניהול של היזם.


מנהל הפרויקט


אחד המרכיבים החשובים ביותר בניהול פרויקט ייחודי כשלכם הוא מינוי מנהל איכותי בעל ניסיון בתחום. ליובלים ניסיון עשיר ומוצלח במינוי מנהלי קניונים ומרכזים מסחריים. מרבית המנהלים שצמחו בקבוצת יובלים מנהלים כיום בהצלחה קניונים גדולים ומורכבים בישראל, לרבות מרכזים של קבוצות הקניונים הגדולות. אנו כמובן משתפים באופן מלא את הבעלים בהליך מינוי המנהל ומאפשרת לבעלים במידת הצורך לדרוש את החלפת המנהל במנהל אחר.


צוות ניהול הפרויקט


אנו מאמינים כי כל צוות הניהול חייב להיות מועסק על ידי חברת הניהול בפרויקט עצמו וכי אין כל יתרון לניהול או העזרות ב"פונקציות מטה" למינהם. על פי ניסיוננו צוות הניהול המקומי של פרויקט בגודל ובהיקף האמור צריך לכלול את הפונקציות הבאות במטה חברת הניהול המקומית: מניסיוננו יש עדיפות מוחלטת לניהול הפרויקט במסגרת המקומית, דבר שמאפשר שליטה מוחלטת על הנעשה בו על ידי הבעלים וגורר שקיפות מלאה. כל עובדי הפרויקט יעסקו אך ורק בניהול הפרויקט וקידומו ולא יטפלו בנושאים אחרים. חברת הניהול תיעזר בגורמים חיצוניים לטיפולים אחרים שוטפים.


תכנון מוקדם


אנו מאמינים כי ניהול נכון של פרויקט מתחיל בשלבי התכנון של הפרויקט. מכיוון. לנו ניסיון רב ועשיר בסיוע ומתן הגדרות למתכננים וליועצים בכל הנוגע והכרוך בתכנון הפרויקט ומערכותיו, החל מהמערכות הטכניות המורכבות ועד לבחירת האביזרים והאמצעים המתאימים בחדרי השירותים. גם בכל הנוגע לצדדים המשפטיים הנוגעים לניהול הפרויקט, מוצע לשים לב כבר בשלבי החתימה על חוזים, במיוחד כאשר הפרויקט משלב הן מסחר והן משרדים.

 

tip

דמי ניהול לחנות במרכז מסחרי או קניון יכולות להוות נטל לא קטן עבורם